КОВДРИ

Пухові ковдри - легкі, теплі, добре обволікають тіло.Вони дарують ніжний, здоровий сон. Наповнювач ковдр - гусиний пух. Гусиний пух ціниться своїми теплозберігаючими властивостями та тривалим строком служби.

Вовняні ковдри - добре  зігрівають та цілющі для здоров'я. Ковдри з овечої вовни чудово поглинають, а потім випаровують вологу, залишаючись при цьому зовсім сухими. В ковдрах Billerbek австрійська екологічно чиста овеча вовна, а міцний чохол з натуральних тканин.

Шовкові та бамбукові ковдри - тонкі, легкі, найбільш кращі в теплу пору року, вони не викликають алергії й виконують  кондиционирующую функцію, даруючи тілу приємну прохолоду .Бамбук (охолоджуючий ефект), натуральний шовк (ніжність та м'якість).

Антиалергійні ковдри - наповнювач поліефірне волокно-холлофайбер, не викликають алергічних реакцій, екологічно чисті та не токсичні. Вони не поглинають вологу, неприємні запахи, не затримують пил. Добре підходять тим, у кого проблеми з алергією, астмою, шкірними захворюваннями.

.

ПОДУШКИ

Пух і перо, з давніх часів використовується в пухових і пір'яних подушках. Перо-пуховий наповнювач, особливо водоплавних птахів, має  високі споживчі якості, такі як м'якість, пружність і доступність. Під час сну, пухова подушка поглинає зайву вологу, щовиділяється нами, а потім віддає її в довеілля.

Шовкові подушки міцні і зносостійкі, але при цьому ніжні, як і сам шовк. Шовк відмінно підтримує потрібний температурний режим: у спекотні дні спати на такій подушці прохолодно, а взимку - тепло і затишно. Шовкова подушка відмінно вентилюється, дозволяє волозі легко випаровуватися.

Бамбукові подушки - дуже гладкі і тонкі. Вологостійкі, адже будова бамбукових волокон пориста, саме вона і забезпечує відмінну вентиляцію. Бамбукові подушки не викликають алергії.

Антиалергійні подушки - не викликають алергію, м'які, тобто гіпоалергенні та є прекрасною альтернативою традиційним (перо-пуховим) подушкам. Міняти антиалергенні подушки рекомендується через 1,5-3 роки, в залежності від інтенсивності використання.

Please reload

ОРТОПЕДИЧНІ ПОДУШКИ " з пам'яттю"

Подушки ортопедичні " з пам'яттю" приймають форму вашої голови та шиї,чим забезпечують максимальний комфорт під час сну, знімають напругу м'язів і шиї. Матеріал віскоеластик дозволяє подушкам "дихати" і виводити надлишкове тепло назовні протягом сну.

НАМАТРАЦНИКИ

Наматрацник - це захист поверхні вашого матрацу від забрудненя, а також потрапляння вологи чи рідини. Водонепроникний наматрацник мінімізує можливість потрапляння рідини чи вологи у середину матраца, адже це серйозно може зашкодити наповненю. Чудовим екологічно чистим засобом для вашого комфортного сну та для захисту матраца є  100% бавовняна тканина та наповнення.

Please reload

www. spokusasnu.com.ua