АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ

Значення постільної білизни в особистому житті кожньої людини - Людина проводить уві сні, а отже, в ліжку приблизно третину свого життя, тому до вибору постільної білизни необхідно підходити вельми ретельно.  Адже сон є одним із найважливіших критеріїв стану здоров'я, саме тому важливо підібрати якісну та безпечну для шкіри людини постільну білизну, яка б не викликала дискомфортних відчуттів чи

порушення сну,оскільки постільна білизна вночі виконує ті ж функції, що і одяг вдень. Якісний комплект постільної білизни - забезпечить міцний сон.

 

Сучасні ковдри та подушки можуть мати натуральні або синтетичні наповнювачі. Перш ніж вибрати ковдру чи подушку слід визначитися, які характеристики є для вас пріоритетними. Якість безпосередньо злежить від того, який наповнювач всередині.

Магазин домашнього текстилю "Спокуса сну" пропонує вам екологічно чисту продукцію з чистої бавовни. Тільки високоякісні барвники - безпека здоров'я ваших близьких і гарантія чіткості кольору. Махрова теанина легко піддається пранню та після багаторазових операцій залишається пухнастою та м'якою ,не завдаючи шкоди здоров'ю. Вироби з махрових тканин особливо рекомендується алергікам. Махрові рушники і халати - це не тільки звичайні предмети, які мають бути у ванній кімнаті чи спальні. Махрові вироби повинні бути якісні, красиві і в той же час, не втратити свою функціональність предмету гігіени.

Скатертини та серветки

Скатертина - це завжди  найважливіша прикраса столу. Вона створює в приміщенні відчуття тепла і затишку, несе в собі не лише практичний, але й естетичний комплекс властивостей, та додає довершених форм у провідних дизайнерських рішеннях. В магазинах домашнього текстилю " Спокуса сну " ви зможете підібрати найрізноманітніші скатертини та серветки на стіл для будь-яких урочистих подій та звичайних сімейних вечорів.

Пледи та покривала

Плед - це універсальна річ для дому, його можна використовувати замість накидки, взяти з собою в дорогу, або загорнутися в холодну погоду.

Покривало - є декоративним елементом інтер'єру, а також виконує захисну функцію ліжка та постільної білизни.

Піжами та домашні тапочки

Піжами - одяг для сну.

Домашні тапочки - комфортне взуття для дому.

Please reload

www. spokusasnu.com.ua